M E N U
Ú V O D N Í K
×
R E G I S T R A C E
U P Í R × Č L O V Ě K
V E D L E J Š Í _ P O S T A V A
×
P R A V I D L A
×
R E Á L I E
×
K A R T O T É K A
×
A K C E
×
D I S C O R D
Upozorňujeme, že chat je pro hráče a ne pro náhodné kolemjdoucí, kteří se nehodlají registrovat. Pokud si ani po delší době nezaložíte postavu, budete ze serveru smazáni!


O N L I N E
Uživatelé aktivní za posledních 20 minut.

Pravidla

OBECNÁ PRAVIDLA


[I.] S adminy jednáme slušně, respektujeme je a nezpochybňujeme jejich rozhodnutí.

[II.] K ostatním hráčům se chováme slušně, byť ne vždy se všemi vycházíme. Zdržte se urážek, sexistických či rasistických poznámek a pokud možno, pak také přespříliš vulgárních výrazů, co se týče discordu.

[III.] Upíři u nás nejsou ochočení mazlíčci a dle toho také vypadá naše hra. Upozorňujeme vás na velice pravděpodobný výskyt násilných, sexuálních a brutálních scén. Proto hra není vhodná pro hráče pod 15 let.

[IV.] Admini mají právo vám kdykoliv omezit přístup na herní fórum či na online chat, jestliže nějakým způsobem porušíte naše pravidla.

[V.] Počet postav prozatím není omezen, přesto předem zvažte, zda na všechny své postavy budete mít čas, než si založíte další.

HERNÍ PRAVIDLA


[I.] MARY/GARY SUE: Jinak také přespříliš dokonalé postavy, nad jejichž inteligencí, krásou a dokonalostí každý vzdychá. Ale my říkáme NE! Nikdo nemá zájem o perfektní postavu bez jediné chybičky, která všude byla třikrát, všechno ví a je lepší než všichni ostatní. S takovými postavami je nuda.

[II.] KŘIŠŤÁLOVÁ STĚNA: Vy a vaše postava jste dvě odlišné osoby. Logicky proto vaše postava neví, že se na druhé straně města strhla bitka, ačkoliv vy, jakožto hráč, jste si to přečetli. Pokud nemá telepatické schopnosti, opravdu nemůže vědět o všem, co se kde šustne, pokud u toho sama nebyla nebo jí o tom někdo neřekl. Zároveň se to vztahuje k nezatahování věcí z her do vztahů mezi hráči. Vaše postavy se klidně můžou na smrt nenávidět, ale jako hráči můžete být nejlepší kamarádi. Takže na to myslete - až vám nějaká postava nebude sympatická, neznamená to, že je takový i její hráč!

[III.] METAGAMING: Jinak také ovlivňování cizích postav. Ne, ne a ještě jednou ne. Vy hrajte za svoji postavu a druhým nechte jejich postavy. Nemůžete napsat, že jste jí "uvalili takovou, až se svalila na zem, začala brečet a volat maminku". Můžete napsat, že jste cizí postavu praštili a mířili například na čelist, na druhém hráči je, aby adekvátně zareagoval vzhledem ke svým dovednostem.

[IV.] SEX, EROTIKA: Podobné herní aktivity zakázané nejsou, ale nekažte prosím akce vedení tím, že místo, abyste se na akci snažili diplomaticky vyřešit spor s druhým klanem, hupsnete na to vedle v pokoji.

[V.] ZABITÍ CIZÍ POSTAVY: Přesně tohle je bez předchozí domluvy s hráčem oné postavy zakázané. To platí i pro trvalé mrzačení.

[VI.] NEVĚDOMOST: Nu a na závěr pochopitelně - neznalost pravidel vás neomlouvá! Vězte, že nám nejde o to, abychom vám tu diktovali podmínky, záleží nám jen na tom, aby byla hra příjemná pro všechny a nemuseli tu řešit zbytečné spory a nedorozumění.

PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ


[I.] Píšeme v první, nebo ve třetí osobě, jak je nám to příjemnější. Prosíme vás ale - neskákejte neustále z jedné osoby do druhé, může to pak být matoucí a nepříjemné pro jiné hráče.

[II.] Přímou řeč píšeme tučně.

[III.] Myšlenky postavy píšeme kurzívou.

[IV.] Telepatickou komunikaci píšeme kurzívou a danou barvou, kterou si na začátku hry určíte, aby měl každý jinou.

[V.] Příchody a odchody postavy na začátku či na konci příspěvku nějak označte (např. šipkami >>).

[VI.] Smajlíky ve hře zásadně nepoužíváme!

[VII.] Pro mimoherní sdělení zde máme chat.

[VIII.] Na jednom herním místě samozřejmě smí hrát více postav, ale myslete na to, že např. náměstí je poměrně velké, tudíž si sebe vzájemně postavy nemusí všimnout, tedy nemusíte reagovat vždycky na všechny.

Děkujeme za přečtení, teď se můžete pustit do čtení reálií a registrace. Přejeme příjemnou hru!

U Ž I V A T E L

P O Č A S Í
S R P E N × 2 0 1 8
Horko konečně polevuje, upíři si mohou oddechnout od dotěrného slunce a lidem nezbývá než se s létem rozloučit. Většinu dne je slunce zčásti schované za mraky, ale i tak teplota o moc neklesla. K večeru bývá často velké dusno, které předchází nočním srážkám. Ty ochlazují ulice a svěží rána se postupem dopoledne proměňují v další teplé dny.

H R A
C E N T R U M
A R T E M I S
[kavárna]
×
B R O K E N _ D O L L
[nevěstinec]
×
C E N T U R Y
[obchodní centrum]
×
K A M E N N Ý _ S L O N
[nahrávací studio]
×
K R E V N Í _ B A N K A
×
M Í R O V É _ N Á M Ě S T Í
×
N E M O C N I C E
×
N E P H I L I M
[upíří strip club]
×
N U I T _ N O I R E
[divadlo]
×
O B Y D L Í
×
P A R K
×
R A D N I C E & K N I H O V N A
×
Š Ť A S T N Ý _ Ď Á B E L
[upíří bar]
×
U _ J E L E N Í _ H L A V Y
[irská hospoda]
×
U _ S T A R Ý H O _ K O J O T A
[karaoke bar]
×
U L I C E _ Č A R O D Ě J E K
[kouzelné obchody]

Č Á S T _ T E N E B R A E
S Í D L O _ K L A N U
×
A S I J S K Á _ Č T V R Ť
×
H L. U L I C E & U L I Č K Y
×
Č Á S T _ P A C I S
S Í D L O _ K L A N U
×
S T. _ J E R E M Y _ S T R E E T
×
Z A H R A D Y & U B Y T O V N A

O K O L Í
K A P L E & H Ř B I T O V
×
P L Á Ž & M A J Á K
×
R Y B N Í K
[pozemky Pacis]
×
Š I K M Ý _ L E S
×
S L U N N Á _ L O U K A
[pozemky Pacis]
×
Ú T E S Y
„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain