M E N U
Ú V O D N Í K
×
R E G I S T R A C E
U P Í R × Č L O V Ě K
V E D L E J Š Í _ P O S T A V A
×
P R A V I D L A
×
R E Á L I E
×
K A R T O T É K A
×
A K C E
×
D I S C O R D
Upozorňujeme, že chat je pro hráče a ne pro náhodné kolemjdoucí, kteří se nehodlají registrovat. Pokud si ani po delší době nezaložíte postavu, budete ze serveru smazáni!


O N L I N E
Uživatelé aktivní za posledních 20 minut.

Žádost o další postavy

Na začátku hry je povoleno mít pouze jeden hlavní herní charakter, ale ti, co hrají déle, už vědí, že jedna postava se sebou nese mnoho nevýhod. A proto vám chceme dát možnost založit si i další postavy, s nimiž byste u nás mohli hrát.

Žádosti o další postavy proto zasílejte sem a měla by obsahovat následující:
× Výčet postav, které už máte - hlavní i vedlejší.
× Shrnutí, jak dlouho u nás hrajete a jak to máte s aktivitou.
× Stručný popis postavy, kterou máte v plánu - to, co na ní bude jedinečného, jaké bude rasy, něco málo z povahy a historie. Jednoduše to, co vám na ní přijde zajímavé. Originalita charakteru se cení a je velkým plus.

My vám žádost buď schválíme, a v takovém případě vám stačí založit postavě nový účet a zaslat z něho do registrace profil, anebo neschválíme a vysvětlíme, proč jsme se tak rozhodly, abyste měli možnost to napravit. Co se týče vedlejších postav, o ty si žádat nemusíte, ale jejich počet je omezen na šest.

Komentáře


icon , Alciellë Raven odpovědět
Beatrice
Ahoj, přemýšlela jsem. O té své postavě a vážně bych o ni moc stala. Jelikož beru v potaz vaše připomínky. Tak bych ráda kdyby Alciellë mohla být členem Tenebrae díky jejímu pohledu na lidi, který je jednou z hlavní součástí zápletky.
její povaha vám přišla příliš dvojitá, dovolte mi to vysvětlit, alcielle má samozřejmě jiné chování mezi přáteli z klanu a ji rovnými než vůči ostatním kolem sebe které bere povysene díky tomu že k tomu byla vedena. Nicméně povysenecke chování není její povaze vlastní ale jde o nauceny vryty znak výchovou. Vidím v tom veliký prostor pro herní růst postavy, ovlivněny tím s kým. Se potká a co zažije. Nemám zájem. O postavy které nerostou a jsou od začátku založení az po konec naprosto stejné. Rada vnímám výzvy a možnost nepredvidanych interakci s ostatními hráči :)
co se týče stylu oblékání. Korzety jsou myšleny moderní nikoliv středověké :)
další úpravu kterou bych za sebe po zvážení udělala je její věk chtěla bych aby měla maximálně 30 až 40 let s tím ze měnit se přestala kolem. 24.roku života.
Bylo by možné s těmito úpravami postavu založit?
děkuji velmi
Bea Alci
icon , Žádost o novou postavu odpovědět
Desmond Bradford
Zdravím, ráda bych požádala o další hlavní postavu :)
x Momentálně zde mám 1 hl. postavu: Demonda Bradforda
x Zaregistrována jsem tu od 12. 7. 2018 (ten samý den, možná den poté vznikla a byla přijata má postava Desmonda), řekla bych, že jsem aktivní, ráda se zúčastňuji akcí a ráda si s ostatními zahraju :)
x Jednalo by se o člověka - ale ne ledajakého, byl by to zástupce Velitele klanu proti upírům (lovec upírů), do Golden Crossu by byl poslán z důvodu výzvěd informací o místních klanech - stručně řečeno.
x Následně přikládám pár výňatků z povahy a historie:

(část) Povahy:
: Sam je muž, který si jde za svým cílem za každou cenu a nikdo a nic se mu nepřiplete do cesty. Je to také veliký paličák, se kterým je zbytečné se hádat, když se pro něco rozhodne, tak je neoblomný jako skála a změnit mu jeho názor dokáže málokdo, také nerad uznává své chyby, ale v případě, že ví, že se mýlil, udělal chybu, je schopný se přenést přes své ego a omluvit se (pokud se nejedná o upíra). Je to také muž, který je zvyklý vést, rád stojí v čele a nerad si nechává rozkazovat od druhých. Má své hodnoty a přesvědčení, hlavní je pro něj věrnost a čest, je loajální a bez vážného důvodu by nikdy nezradil, i kdyby mu hrozila smrt. Je také velmi ochranářský a galantní, pod tou na první pohled tvrdou slupkou se skrývá i lehký romantik a gentleman, i když tuto svou stránku si u něj vyslouží jen málokteré děvče. Má takové své kouzlo, jistou autoritativní auru, na obyčejného člověka - mnoho upírů si jí všimne však, když už je pozdě. V jistých situacích se snadno rozzlobí, v těchto případech vztek dusí v sobě, ale musí si ho nějak vybít (cvičení, box, běh, atd, atd - většinou nějakou fyzickou činností), či úplně vybouchne a jde z něho strach. Nesnáší manipulaci, jeho práce si však často žádá lstivost a rozsáhlé plánování, takže si tomu přivykl a zalže bez mrknutí oka. Upíry z celého srdce nesnáší, částečně se na něm podepsala výchova, z té druhé části však touha po pomstě, která ho žene kupředu, i když si říká, že se nesmí nikdy nechat úplně pohltit - v takovém případě by se z něho stalo nemyslící monstrum, toužící po krveprolití - stal by se jedním z nich, čehož nechce nikdy dopustit. Upíry má za jistý druh života, který postrádá jakoukoliv lidskost a pocity, pocity, které někteří se snaží napodobit, přitom však ostatní zmást a při příležitosti zabít, zotročit.

(část) Historie:
Samuel se narodil do rodiny lovců upírů, do klanu jménem: Laughing Coffin (Smějící se Rakev), který patří k jedním z nejstarších skotských klanů zabývající se lovem a likvidací upírů v historii (první zmínky se objevují z období založení království Alba, za vlády Kennetha I.). Velení se dědilo po generace, jednoho dne se na pomyslný trůn dostal i Samuelův otec, Aiden Reid (taktéž přezdívaný jako "Rudý")- kterému "žezlo" předal zase jeho otec (Samův dědeček). Neuplynulo dlouho, a Aiden si vzal za ženu Lilien, dceru dalšího významného klanu, Black Panthers (Černí Panteři), došlo k jistému sjednocení a přijetí jména kmenu Aidena. Právě Samův otec dal klanu jeho hlavní podobu, z klanu, který se skládal hlavně z rodinných příslušníku se stala společnost, která nyní funguje po celém světě, ale její hlavní základna je ve městě Glasgow, ve Skotsku. Spolupracují s ostatními klany a dodávají si suroviny, zbraně (fungují na podobném stylu, jako mafiánské kartely, apod), různě mezi sebou obchodují. Aiden měl se svou ženou také řádku potomků - nejstaršího Johannese (který momentálně řídí především obchod, předávku zboží a zkrátka vše, aby běželo, tak jak má), -Tobiase, mladšího Samova bratra (který se stará o sběr informací, má pod taktovkou pár týmů, které neustále aktualizují informace o upířích klanech), - Biancu, Samovu mladší sestřičku (která zdaleka není tak bezmocná, jak by si možná bratři přáli a představovali. Momentálně medička, učící se všemožné léčivé techniky a pomáhá zraněným lovcům), - a v neposlední řadě Samuel - ten je momentálně pořád v pohybu, dělá tak nějak od každého kousek, ale převážně se zaměřuje na vnější odstranění upírů a hledání informací, či navázání nových známostí zevnějšku - je tedy hodně na cestách a poznal tak mnoho koutů světa. Často čelil (a stále čelí) vyjednávání s lidmi, někdy i s vlkodlaky, či dokonce upíry (když musí), vyvinul si tedy jistou autoritu a diplomatičnost.
icon odpověděl(a)
Osud
img

Založ si nový účet a pošli registraci.
icon , Žádost o druhou postav odpovědět
Beatrice
Ahoj, mám tu postavu Beatrice, která je podle mě fakt zajímavá, bohužel se mi zatím nějak nepodařilo sehnat člověka na hru, která by trvala déle a někam dále vedla, což se teď díky Sunny změní protože chceme být aktivní .
Doposud jsem se snažila hrát s co nejvíc postavami a chci být aktivní.
Moje nová postava je upírka Alciellë, tady je její rega kterou jsem napsala dnes :)
Přijde mi zajímavá a zase z jiného pohledu, než běžné postavy.
Alciellë je upírka, která je majitelkou nádherné ženské postavy, není modelkou dnešních standartů, má plná prsa a boky a rozhodně se o ní nedá říct, že by byla hubená. Je ženských tvarů a velmi smyslně vyhlížející. Vlasy si občas barví ale její přirozenou barvou i díky místě narození , Irsku, je ohnivě zrzavá. Přirozeně se jí vlasy kroutí kolem tváře do lehkých prstýnků a zakládá si na délce. Zastává názor, že dáma by měla mít dlouhé ženské vlasy. Její tvář zaujme hlubokýma tmavěmodrýma očima jako noční obloha čerstvě po setmění. Má plné krásné rty a krojený nosík pod kterým je mateřské znaménko krásy, těsně nad rtem. Díky tradiční výchově nosí ráda šaty z drahých látek a do společnosti mimo upíří tradice vyráží také většinoiu oblečená vkusně a elegantně. Vrhol moderny jsou u ní úzké tmavé džíny bez výšisů a černá košile s rozhalenkou a korzetem pod ňadra. Ráda nosí šperky, když už tak s drahými kameny, její oblíbený je safír a smaragd. Nehyzdila by nikdy své tělo tetováním nebo piercingem.
Alciina povaha je směsicí Irské veselosti a srdečnosti a zároveň sepjatosti aristokratického života v moderních klanech lpějících na tradici. Od mala do ní bylo vtloukáno především to, že je něco víc, je nádherná dědička bohaté rodiny, čistokrevné vymodlené dítě svých rodičů, čistokrevný upír. Její rod z nějakého důvodu pohrdá proměněnci. Což Alciellë osobně nikdy příliš nechápala. Co jí ale vryli pod kůži bylo opovrhování lidmi, jako nižší rasou. Bere je toliko jako potravu a případné pobavení či jako služebnictvo. V jejím domově je to tradice a nesetkala se s uskupením, kde by lidé zaujímali ve společnosti stejně významné místo. I obchodní partneři její rodiny byly významnými členy aristokracie upírů. Je to tedy opravdu taková malá „pyšná princezna“. Nutno dodat, že nejde zcela o její intervenci ale o výchovu a o to , co jí rodina chtěla či nechtěla ukázat. Tedy svět za hranicemi jejich světa. Alci je tedy zmítána mezi touhou po poznání a jejím vrozeným opovržením k okolnímu lidskému bytí. Není hloupá, naopak, je velmi bystrá a sečtělá, proto jí vždy neseděly některé z předkládaných informací. Jak by mohl existovat Dalajláma, nebo Matka Tereza. To přeci upíři nebyli. Nebo Marie Currie Sklodowska… žena, která vynalezla radium a posléze mu podlehla, ta být upírkou také nemohla. Tušila tedy, že něco není tak jak má a proto a nejen proto chce poznat to co je dále. Vykročit ale ze stínu naučeného je dlouhá cesta, tedy při prvním kontaktu s ní budete cítit nadřazenou chladnost a pečlivé zkoumání každého vašeho pohybu či slova. Pokud vás ale shledá vhodné jako kandidáty pro její společnost, je srdečná, milá a přátelská, v tomto se pak projeví její irská povaha. Má několik blízkých přátel, kteří by ji popsali jako srdečnou , nápomocnou a upřímnou. Všichni samozřejmě upíři z vysokých kruhů. Ve stejných místech by si měla najít svého budoucího partnera. Není panna, buďme realisti, ale svou zpřízněnou duši, svoje pouto? To ještě nepotkala a jak jsem psala, Alciellë nedělá věci polovičatě, pokud má s někým sdílet život, pak s tím pravým a nikým jiným.
O ničem nevím
Alciellë se narodila v bohaté rodové linii Irských upírů O’Brian. Jejich historie sahá až ke královně Boadice, za římské invaze v prvním století našeho letopočtu. Není proto divu, že tento rod je velmi vážený a bohatý. Alciin otec patří k lordům královny. Obecně je v nejbližších kruzích královny více upírů než by člověk očekával. Alci od mala vychovávali k tomu, že bude nástupkyní a majitelkou panství v Trallee. Ač neoficielně upíří klany tyto provincie ovládají. Ale zpět k malé Alci, jak jí mazlivě říkávaly chůvy a matka. Vyrůstala pod pečlivým dohledem, učila se ovládat svou žízeňa efektivně vysávat oběti aniž by na ni přišli nebo je nutně zabila, pokud to samozřejmě nebude pro její potěchu. Nechodila do školy moderní doby, ale měla domácí výchovu, kde se dbalo velmi na upíří historii, kterou se samozřejmě ve škole nenaučíte, na jazyky, rétoriku a pravidla etikety a slušného chování. Přeci jen britské ostrovy jsou stále velmi velmi tradiční na rozdíl od Ameriky nebo moderní evropy a u starých ba až prastarých upírů to platí několikanásobně. Když zvládla pět jazyků (angličtinu, gaelštinu, němčinu, francouzštinu a španělštinu), historii a taktéž taktiku lovu a ekonomii, bylo jí bezmála 25 let. Zdá se vám to mnoho? Nu, uznejte, že historie upírů je velmi rozsáhlá a jejich znalosti sahají daleko za poznání a školní osnovy lidí. Navíc upíři nespěchají, jejich život je dar, je to něco čeho musí plně využít takže polovičaté učení na zkoušky a hra o štěstí či lepší známku pro ně nebývá odpovědí. Alespoň pro Alciellë ne, nebyla ochotná pokročit v učení dále, než si bude jistá, že látce dokonale porozumněla a uměla ji aplikovat v realitě života. Když snkončila svá domácí studia, rozhodla se zastavit stárnutí. Poté se věnovala povinnostem mladé dámy, mladá dáma v upířím věku je přeci jen dělší období než u lidí. Pracovala v podniku svého otce jako ekonomka a starala se o významné návštěvy. Diplomatický styk zařizovala naopak její matka Evelyne. Alci ale trvala na tom, že bude přítomna a bude se učit. Tak rostla ve zralou dámu a upírku, která měla vytříbené mravy a díky tomu všemu také jasnou mysl v tom, co jsou lidé zač. její veliká touha bylo poznávat, rodiče ale dlouhou dobu nechtěli připustit, že by odešla z rodného Tralee. Alcielle ale prokázala schopnosti i důvěryhodnost natolik že když měla 74. Narozeniny, dostala k nim cestu. Byla nadšená, i když cesta se stávala z pobytu na druhém z britských ostrovů. Přeci jen to byla příležitost poznat jak to chodí jinde a tak ji s povděkem přijala. Pro rodiče to bylo o to snazší, že ji poslali ke spřátelenému klanu upírů sídlících v Golden Cross (Tady bych potřeboval aod vás dminů povolit kterého klanu by byla host, pokud by to bylo možné, děkuji). Opravdový vymazlený benjamínek rodu. I přes její zkušenosti a věk ji stále viděli jako jejich malu holčičku a nejraději by všude chodili s ní a uetali jí cestičku. Alciellë je chytrá žena, vyrůstala v přepychu a v luxusu, věděla, že ne všech úspěchů dokázala sama právě díky přehnané péči rodičů, ale byla rozhodnutá posztavit se na vlastní nohy, jen tak si mohla z příma pohledět do očí v zrcadle i když se mylně tvrdí, že upíři se v něm nevidí. Ví, že to nemusí být zrovna příjemné vystoupení z komfortní zony ale velmi si věří, že to zvládne. Možná až příliš…uvidí co jí Golden Cross nabídne za výzvy…
icon odpověděl(a)
Osud
No, podle nás by jsi si to měla ještě promyslet a trochu zapátrat po informacích. Společně jsme se dohodly na pár bodech, nad kterými by jsi měla nejvíce pozastavit mysl:

1. Hostování v klanu
To by asi nebyl velký problém, ale je tu pár háčků - proč by to Nox nebo Lux dělaly, co by z toho měly pro svůj klan, hostovat upírku z jiného klanu, krmit ji, chránit ji.. Zkrátka a dobře naše klany nemají žádný důvod ji tu hostit - kdyby byla členkou Pacis nebo Tanebrae tak ano, ale členkou dvou klanů být nemůže..

2. Chování
Musíš si ujasnit jestli chceš mladou upírku nebo středověkou šlechtičnu se způsoby. Obojí nepůjde..
Irsko jako takové se v průběhu historie hodně měnilo a díky nevraživosti mezi ním a Anglií to bylo spíš o válkách, hladomorech a zášti vůči britské královské rodině.

A právě díky té nevraživosti Irsko VS Anglie by sis asi měla vybrat jinou zemi původu, pokud by ses chtěla přátelit s vyloženě britskými klany jako je Pacis a Tanebrae..

3. Upomínky k textu

× "Co jí ale vryli pod kůži bylo opovrhování lidmi, jako nižší rasou. Bere je toliko jako potravu a případné pobavení či jako služebnictvo...."

×× Takže spíš Tanebrae a to jsme se docela shodli, že by měla větší šanci na přijetí u Pacis než Tanebrae - Tanebrae je přece jen trochu nepřátelštější (?) než Pacis. A když už i u Pacis by bylo hostování upírky z jiného klanu na hraně.. no nevím nevím.

× "Alciin otec patří k lordům královny. Obecně je v nejbližších kruzích královny více upírů než by člověk očekával."

×× Vrátíme se o pár bodů výše.. historie Irska. Irsko a Anglie = nepřátelé. Irsko nemá královnu. Pokud by její otec měl být z tak starého rodu z Irska, měl by pořád vůči anglii chovat zášť a nemohl by být v úzkém kruhu s královnou a pak.. ani přátelení s Britskými klany jako Pacis nebo Tanebrae by nepřišlo v úvahu.

× "Přeci jen britské ostrovy jsou stále velmi velmi tradiční na rozdíl od Ameriky nebo moderní evropy a u starých ba až prastarých upírů to platí několikanásobně.."

×× Irsko není britský ostrov.
×× V době kdy se měla Alciia (?) narodit si myslím ani Británie nebyla už tak tradiční, aby se nosily korzety.. pokrok je pokrok a i když je Británie ostrov.. tak se tam dostal taky.. A už za I.WW se korzety zrovna nenosily..

Závěr:
Tentokrát ještě ne, ale zkus si to víc promyslet a hlavně si vícero pozjišťovat a určitě to půjde. :)


U Ž I V A T E L

P O Č A S Í
S R P E N × 2 0 1 8
Horko konečně polevuje, upíři si mohou oddechnout od dotěrného slunce a lidem nezbývá než se s létem rozloučit. Většinu dne je slunce zčásti schované za mraky, ale i tak teplota o moc neklesla. K večeru bývá často velké dusno, které předchází nočním srážkám. Ty ochlazují ulice a svěží rána se postupem dopoledne proměňují v další teplé dny.

H R A
C E N T R U M
A R T E M I S
[kavárna]
×
B R O K E N _ D O L L
[nevěstinec]
×
C E N T U R Y
[obchodní centrum]
×
K A M E N N Ý _ S L O N
[nahrávací studio]
×
K R E V N Í _ B A N K A
×
M Í R O V É _ N Á M Ě S T Í
×
N E M O C N I C E
×
N E P H I L I M
[upíří strip club]
×
N U I T _ N O I R E
[divadlo]
×
O B Y D L Í
×
P A R K
×
R A D N I C E & K N I H O V N A
×
Š Ť A S T N Ý _ Ď Á B E L
[upíří bar]
×
U _ J E L E N Í _ H L A V Y
[irská hospoda]
×
U _ S T A R Ý H O _ K O J O T A
[karaoke bar]
×
U L I C E _ Č A R O D Ě J E K
[kouzelné obchody]

Č Á S T _ T E N E B R A E
S Í D L O _ K L A N U
×
A S I J S K Á _ Č T V R Ť
×
H L. U L I C E & U L I Č K Y
×
Č Á S T _ P A C I S
S Í D L O _ K L A N U
×
S T. _ J E R E M Y _ S T R E E T
×
Z A H R A D Y & U B Y T O V N A

O K O L Í
K A P L E & H Ř B I T O V
×
P L Á Ž & M A J Á K
×
R Y B N Í K
[pozemky Pacis]
×
Š I K M Ý _ L E S
×
S L U N N Á _ L O U K A
[pozemky Pacis]
×
Ú T E S Y
„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich